| Gewicht | 0.382 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 31.55mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.45-mm |
| Volume koepel | -23.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC2806-3780 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033376 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |