
€441.26
| Gewicht | 0.276 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Boring - Overmaat | +3.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 696cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564218414 |
| Afbeelding Info | These images are representative |