| Gewicht | 0.306 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.87mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.13-mm |
| Volume koepel | -17.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3465 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046864 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 142,00mm |
| Lengte verpakking | 266,00mm |
| Gewicht verpakking | 2054.00g |
| Verpakking Breedte | 151,00mm |