| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.89mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Dekruimte | 0.13-mm |
| Volume koepel | 12.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3405 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036001 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |