| Gewicht | 0.316 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.58mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.42-mm |
| Volume koepel | -5.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC8004-3445 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033468 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |