| Gewicht | 0.325 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 31.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -5.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC0004-3425 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037497 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |