| Gewicht | 0.304 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 1.00mm |
| Volume koepel | -10.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3425 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033550 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |