| Gewicht | 0.306 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.6:1 |
| Volume koepel | 5.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3209 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564043054 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 284,00mm |
| Gewicht verpakking | 1994.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |