| Gewicht | 0.308 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.6:1 |
| Volume koepel | 9.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3189 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564043061 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 137,00mm |
| Lengte verpakking | 278,00mm |
| Gewicht verpakking | 2020.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |