| Gewicht | 0.303 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.50mm |
| Boring - Overmaat | 3.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.3:1 |
| Volume koepel | -12.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3327 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037503 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |