| Gewicht | 0.316 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.2:1 |
| Volume koepel | -4.5 FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3307 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005687 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |