| Gewicht | 0.309 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -1.4 FTcc |
| Hoofdvolume | 9.0:1 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3189 |
| Lengte stang | 134.40mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 77.40mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564214942 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |