| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.2:1 |
| Volume koepel | -1.4 FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3189 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040503 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 266,00mm |
| Gewicht verpakking | 1936.00g |
| Verpakking Breedte | 155,00mm |