| Gewicht | 0.212 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 73.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 26.10mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Dekruimte | 0.20-mm |
| Volume koepel | -4.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-2894 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033406 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |