| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.770in |
| Boring - Overmaat | +.020in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1463cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564026750 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 142,00mm |
| Lengte verpakking | 266,00mm |
| Gewicht verpakking | 1414.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |