
€468.25
| Gewicht | 0.404 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.503in |
| Boring - Overmaat | +.005in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1342cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564027283 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 274,00mm |
| Gewicht verpakking | 1388.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |