
€1,096.61
| Gewicht | 0.228 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | +3.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1441cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564216953 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 272,00mm |
| Gewicht verpakking | 1624.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |