| Gewicht | 0.422 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | +.011in |
| Boring - Werkelijk | 3.905in |
| Boring - Overmaat | .007in |
| Compressie Hoogte | 1.315in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 @ 72cc |
| Cilinderkop | LSX/L92 12 DEG |
| Verplaatsing | 347ci |
| Volume koepel | -20.2cc |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J68008-3900-3 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030207 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |