| Gewicht | 0.42 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | +.009in |
| Boring - Werkelijk | 3.898in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.340in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 @ 72cc |
| Cilinderkop | LSX/L92 12 DEG |
| Verplaatsing | 346ci |
| Volume koepel | -19.5cc |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.945in |
| Aanbevolen ringset | J68008-3900-3 |
| Lengte stang | 6.098in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040923 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |