| Hoogte blok | 9.240in |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.130in |
| Boring - Overmaat | .005 LS7in |
| Compressie Hoogte | 1.304in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | LS 12 DEG/15 DEG COMBO VR |
| Verplaatsing | 388ci |
| Volume koepel | -10.9cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4135-2 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564038289 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 182,00mm |
| Lengte verpakking | 354,00mm |
| Gewicht verpakking | 6118.00g |
| Verpakking Breedte | 330,00mm |