| Hoogte blok | 9.240in |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.075in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.320in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 @ 65.5cc |
| Cilinderkop | Gen 5 LT4 |
| Verplaatsing | 378ci |
| Volume koepel | -6.7cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.945in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4075-5 |
| Lengte stang | 6.098in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037947 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |