| Gewicht | 0.341 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.353in |
| Boring - Werkelijk | 3.810in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.090in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0 @ 52cc |
| Dekruimte | 0.33-mm |
| Verplaatsing | 142ci |
| Volume koepel | -2.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.55mm |
| Ringset inbegrepen | J10004-3810-5 |
| Aanbevolen ringset | J10004-3810-5 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.126in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040558 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |