| Gewicht | 0.322 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.40mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 33.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.2:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -4.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3405 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033734 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |