| Gewicht | 0.413 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.50mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -25.5cc |
| Hoofdvolume | 8.5:1 |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG4904-3917 |
| Lengte stang | 130.50mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 79.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215710 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 272,00mm |
| Gewicht verpakking | 2612.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |