| Gewicht | 0.38 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.937in |
| Boring - Werkelijk | 3.701in |
| Boring - Overmaat | .040in |
| Compressie Hoogte | 1.168in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 @ 57cc |
| Cilinderkop | Modular 5.0L Coyote Gen 3 |
| Verplaatsing | 314ci |
| Volume koepel | 0.1cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG1008-3701 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.650in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042651 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |