| Gewicht | 0.35 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.937in |
| Boring - Werkelijk | 3.650in |
| Boring - Overmaat | .020in |
| Compressie Hoogte | 1.174in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 @ 57cc |
| Cilinderkop | Modular 5.0L Coyote Gen 1/2 |
| Verplaatsing | 306ci |
| Volume koepel | -18.2cc |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG1008-3652 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.650in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046024 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |