| Gewicht | 0.362 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.937in |
| Boring - Werkelijk | 3.640in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.174in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 @ 57cc |
| Cilinderkop | Modular 5.0L Coyote Gen 1/2 |
| Verplaatsing | 304ci |
| Volume koepel | 3.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG1008-3642 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.650in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042736 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |