| Gewicht | 0.448 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.090in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.210in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Volume koepel | 4.10cc |
| Hoofdvolume | 74.00cc |
| Zuigerpen Diameter | .927in |
| Aanbevolen ringset | JG6108-4095-0 |
| Lengte stang | 6.200in |
| Type rok | Round |
| Beroerte | 3.724in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217967 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |