| Gewicht | 0.427 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.240in |
| Boring - Werkelijk | 4.125in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.115in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | GM LS7 / LSX 12 DEG |
| Verplaatsing | 427ci |
| Volume koepel | -30.0cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4125-2 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564039675 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |