| Gewicht | 0.34 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 32.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Dekruimte | 0.20-mm |
| Volume koepel | -8.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG-1006-3425 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031723 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 184,00mm |
| Lengte verpakking | 329,00mm |
| Gewicht verpakking | 3976.00g |
| Verpakking Breedte | 357,00mm |