| Gewicht | 0.306 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 32.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.20-mm |
| Volume koepel | -29.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG-1006-3425 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037749 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 178,00mm |
| Lengte verpakking | 383,00mm |
| Gewicht verpakking | 3678.00g |
| Verpakking Breedte | 338,00mm |