| Gewicht | 0.295 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.10mm |
| Compressie Hoogte | 31.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Dekruimte | 0.80mm |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3405 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047557 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |