| Gewicht | 0.7 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.800in |
| Boring - Werkelijk | 4.580in |
| Boring - Overmaat | .114in |
| Compressie Hoogte | 1.290in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.6 @ 124cc |
| Cilinderkop | Open Chamber |
| Verplaatsing | 560ci |
| Volume koepel | 44.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | JG86F8-4580-5 |
| Lengte stang | 6.385in |
| Beroerte | 4.250in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564043719 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |