| Gewicht | 0.663 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.780in |
| Boring - Werkelijk | 4.320in |
| Boring - Overmaat | .070in |
| Compressie Hoogte | 1.765in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.6 @ 124cc |
| Cilinderkop | Open Chamber |
| Verplaatsing | 441ci |
| Volume koepel | -3.0cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4320-5 |
| Lengte stang | 6.135in |
| Beroerte | 3.766in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040770 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |