| Gewicht | 0.694 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.780in |
| Boring - Werkelijk | 4.625in |
| Boring - Overmaat | .159in |
| Compressie Hoogte | 1.245in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.3 @ 124cc |
| Cilinderkop | Open Chamber |
| Verplaatsing | 538ci |
| Volume koepel | 46.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | JG7708-4625-5 |
| Lengte stang | 6.535in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044037 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |