| Gewicht | 0.675 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.787in |
| Boring - Werkelijk | 4.600in |
| Boring - Overmaat | .134in |
| Compressie Hoogte | 1.215in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5 @ 124cc |
| Cilinderkop | Open Chamber |
| Verplaatsing | 582ci |
| Volume koepel | 40.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | JG7708-4600-5 |
| Lengte stang | 6.385in |
| Beroerte | 4.375in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044129 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |