| Gewicht | 0.584 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.787in |
| Boring - Werkelijk | 4.500in |
| Boring - Overmaat | .034in |
| Compressie Hoogte | 1.215in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0 @ 124cc |
| Cilinderkop | Open Chamber |
| Verplaatsing | 557ci |
| Volume koepel | 40.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | JG7708-4500-5 |
| Lengte stang | 6.385in |
| Beroerte | 4.375in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044075 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |