| Gewicht | 0.634 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.780in |
| Boring - Werkelijk | 4.125in |
| Boring - Overmaat | .031in |
| Compressie Hoogte | 1.765in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.8 @ 109cc |
| Cilinderkop | Closed Chamber |
| Verplaatsing | 402ci |
| Volume koepel | 44.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4125-5 |
| Lengte stang | 6.135in |
| Beroerte | 3.760in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036476 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |