| Gewicht | 0.617 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.780in |
| Boring - Werkelijk | 4.610in |
| Boring - Overmaat | .144in |
| Compressie Hoogte | 1.120in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.1 @ 97cc |
| Cilinderkop | Big Chief |
| Verplaatsing | 568ci |
| Volume koepel | 20.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | JG7708-4610-5 |
| Lengte stang | 6.535in |
| Beroerte | 4.250in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044372 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |