| Gewicht | 0.582 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.175in |
| Boring - Werkelijk | 4.600in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.140in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.5 @ 77cc |
| Cilinderkop | Big Chief 12 DEG/14 DEG |
| Verplaatsing | 632ci |
| Volume koepel | -7.3cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | JG73U8-4600-5 |
| Lengte stang | 6.660in |
| Beroerte | 4.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040831 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |