| Gewicht | 0.279 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -7.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1005-3189 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037831 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 179,00mm |
| Lengte verpakking | 335,00mm |
| Gewicht verpakking | 2994.00g |
| Verpakking Breedte | 336,00mm |