| Gewicht | 0.631 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.800in |
| Boring - Werkelijk | 4.600in |
| Boring - Overmaat | .134in |
| Compressie Hoogte | 1.140in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.1 @ 97cc |
| Cilinderkop | Big Chief |
| Verplaatsing | 565ci |
| Volume koepel | 13.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | JG86L8-4600-5 |
| Lengte stang | 6.535in |
| Beroerte | 4.250in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031594 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |