| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.75mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Dekruimte | 0.05mm |
| Volume koepel | -10.7cc |
| Hoofdvolume | 10.5:1 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3425 |
| Lengte stang | 129.30mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215758 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |