| Gewicht | 0.568 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.300in |
| Boring - Werkelijk | 4.390in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.350in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5 @ 94cc |
| Cilinderkop | 429 Super Cobra Jet |
| Verplaatsing | 520ci |
| Volume koepel | -39.0cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4390-5 |
| Lengte stang | 6.800in |
| Beroerte | 4.300in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033949 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |