| Gewicht | 0.592 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.150in |
| Boring - Werkelijk | 4.250in |
| Boring - Overmaat | .017in |
| Compressie Hoogte | 1.770in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5 @ 88cc |
| Cilinderkop | 427/428 FE |
| Verplaatsing | 429ci |
| Volume koepel | 6.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.975in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4250-5 |
| Lengte stang | 6.490in |
| Beroerte | 3.780in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031754 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |