| Gewicht | 0.47 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.130in |
| Boring - Overmaat | .005in |
| Compressie Hoogte | 1.250in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.0 @ 50cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 13deg |
| Verplaatsing | 407ci |
| Volume koepel | -4.5cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J75008-4130-5 |
| Lengte stang | 5.850in |
| Beroerte | 3.800in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564039965 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |