| Gewicht | 0.455 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.185in |
| Boring - Overmaat | .060in |
| Compressie Hoogte | 1.000in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.1 @ 76cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 20/30 23deg |
| Verplaatsing | 440ci |
| Volume koepel | 10.9cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4185-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564003447 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |