| Gewicht | 0.391 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.125in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.000in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.7 @ 76cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 20/30 23deg |
| Verplaatsing | 428ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4125-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564003522 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |