| Gewicht | 0.468 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.125in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.187in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.3 @ 58cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 18deg |
| Verplaatsing | 387ci |
| Volume koepel | 2.5cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4125-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.625in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030740 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |