| Gewicht | 0.491 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.155in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.425in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.6 @ 76cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 20/30 23deg |
| Verplaatsing | 407ci |
| Volume koepel | 7.3cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4155-5 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564035318 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |